Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Jsme společnost, která vznikla spojením nezávislých realitních poradců s dlouholetou zkušenosti za účelem poskytování bezpečných, kvalitních a rychlých realitních služeb. Našim cílem je provést klienta prodejem nemovitosti od A do Z tak, aby měl co nejméně starostí s obchodem byl spokojen a měl dobrý pocit s jeho realizací.

Spolupracujeme s renomovanou právní kanceláří Mgr. Daniel Grimm ( zapsaný Českou advokátní komorou pod ev. č. 16 369 ), která zajišťuje pro naši společnost veškeré právní náležitosti spojené s prodejem, koupi či pronájmem nemovitost včetně advokátní úschovy Vašich financí.

Dále  spolupracujeme s odborníky na hypotéky, spotřebitelské úvěry, apod., kde v případě Vašeho zájmu o koupi vybrané nemovitosti Vám nabídnou na míru vhodné finanční služby. Nabídkou však tato služba nekončí. Makléř Vám pomůže s radou jak co nejlépe finanční služby získat a nutnou administrativou.

V našem portfoliu je mnoho dalších služeb, které pro naše klienty zajišťujeme. Vždy si ke spolupráci důsledně vybíráme ty nejlepší odborníky daných oblastí se zkušenostmi.

Přejeme Vám 100 % naplnění Vašich představ při realitním obchodu, který se chystáte uskutečnit. Budeme nesmírně rádi, pokud si pro spolupráci vyberete naši společnost  AZet Reality a konkrétního makléře z našeho kolektivu.

 

                                                                                                              Za kolektiv AZet Reality

                                                                                                             Ing. František Hanačík

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci