Prodej, byt 2+1, 57 m2, Orlová - Lutyně, ul. Vnitřní

Evidenční číslo: 1397/4500
Adresa: Vnitřní, Orlová, Lutyně
Cena: 1 190 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
1 190 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme převod družstevního podílu v bytovém družstvu, se kterým je spojeno právo nájmu družstevního bytu 2+1 o podlahové ploše 57 m2 jehož součástí jsou dvě sklepní kóje (cca 5 m2). Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží (2.patro) panelového domu na ul. Vnitřní. Jedná se o velmi příjemné a klidné bydlení ve vyhledávané části městského obvodu.

Přednosti nabídky:
- Dobrá cena
- Měsíční náklady na bydlení včetně záloh na služby (4 025,-Kč/měs.)
- Umístění domu v klidné a žádané lokalitě města
- Výhledy z bytu pouze do klidu zeleně vnitrobloku
- Možnost rekonstrukce dle vlastních představ

Byt je v původním, ale velice udržovaném stavu. Dispozici bytu tvoří předsíň, kuchyně, koupelna, WC se samostatným vstupem z předsíně a dva pokoje, kdy výraznou předností bytu je prostorný výklenek v hlavní obývací místnosti s možností využití jako pracovna, menší ložnice, komora či šatna.

Podlahy v pokojích tvoří zachovalé původní parkety kryté PVC, stejně tak v předsíni, kuchyni a v sanitě kryje podlahy PVC. V koupelně je umístěna vana umývadlo a koupelnová skříňka se zrcadlem zavěšená nad umývadlem. Kuchyně disponuje novější kuchyňskou linkou v bílém odstínu a plynovým sporákem s el. troubou zn. Fagor. Zánovní interiérové dveře. Pocit bezpečí v bytě Vám zajistí kvalitní bezpečnostní, protihlukové a protipožární bezpečnostní dveře. Nedílnou součástí prodeje jsou dvě sklepní kóje (cca 5 m2) a také možnost využití kočárkárny či kolárny. Vstup do sklepních prostor je chráněn masívní ocelovou mříží. Orientace oken bytu do vnitrobloku a na dvě světové strany (východním a západním směrem).

Obytný dům prošel v letech komplexní revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, rekonstrukce střechy, výměny oken, nového výtahu, montáže sklepní ocelové mříže ve sklepě, výměny vchodových dveří, schránek a zvonků.

Byt je připraven k nastěhování a užívání ihned.

Samotný dům se nachází v oblasti sídlištní zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Okolí domu nabízí možnosti procházek v lesoparku Zimovůdka se stejnojmenným lesním potokem, který je významným krajinným prvkem města, proto je místními obyvateli využíván jako městský park pro odpočinek a rekreaci.

V blízkosti domu jsou zastávky autobusů MHD, supermarkety Lidl, Albert, Kaufland a prakticky veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, mateřská školka, kulturní život). Jedná se o velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy.

Zájemcům garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k družstevnímu podílu, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Panelová
Adresa: Vnitřní, Orlová, Lutyně
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha sklepa: 5m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Počet koupelen: 1
Počet nebytových prostor: 2
Počet pokojů: 2
Patro, podlaží: 3. podlaží
Počet NP: 8
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Výtah, Nezařízeno nábytkem, Sklep, Bytové jádro umakartové

Inženýrské sítě

Telefon, TV kabel, Voda, pitná, Plyn, Kanalizace, Internet, 230V, , 120V, TV satelit

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Supermarket, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Satelit, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová, Dlážděná

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Elektro:

230V, 120V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?