Evidenční číslo: 1370/4500
Adresa: Český Těšín, Mistřovice
Cena: 3 100 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, úschovy kupní ceny
3 100 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Výjimečná příležitost. Nabízíme k prodeji malebný pozemek v klidném prostředí Mistřovic na okraji obce. Toto klidné a nádherné místo je přírodním rájem, který je dostupný po celý rok a nabízí krásné výhledy na okolní kopce a město. Pokud hledáte klid od shonu a ruchu města, pozemek je pro vás to pravé. Tímto pozemkem získáte nejen kousek úžasné přírody, ale také výhodnou polohu. Tento pozemek je přímo stvořen pro ty, kteří hledají příležitost k výstavbě svého vysněného domova. Každé ráno se můžete probudit s vůní lesa a každý večer si užít ohromující západy slunce nad kopci.
Plánujete stavbu rodinného domu, anebo si přejete postavit vlastní krásnou chalupu kam zavítáte o víkendu?
V územním plánu je pozemek určeny k výstavbě rodinného domu. Příjezdová cesta je obecní, inženýrské sítě (elektřina, plyn) jsou na hranici pozemku, odpad řešit ČOV, voda vrt. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy. Pozemek s hezkou okolní krajinou má vynikající dostupnost.
Pokud Vás zaujala parcela, a navíc je pro Vás zajímavé místo, neváhejte nás kontaktovat. Pozemky v lukrativním místě nejsou v nabídce moc často a díky němu můžete bydlet zase o něco dříve.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Adresa: Český Těšín, Mistřovice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK, s poplatky

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Pošta

Charakter okolí objektu

Obytná,Venkovská

Další údaje

Přístupová cesta:

Asfaltová

Máte otázku?

Kde inzerujeme?