Prodej, rodinný dům, 3+kk, 121 m2, Frýdlant nad Ostravicí - Nová Ves

Evidenční číslo: 1273/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves
Cena: 4 890 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
4 890 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve velmi žádané a klidné lokalitě obce Nová Ves, která je východní městskou částí Frýdlantu nad Ostravicí na pravém břehu řeky Ostravice v údolí pod Lysou horou, Vám naše společnost nabízí novostavbu samostatně stojícího, jednopodlažního, zděného (Porotherm 440 mm) rodinného domu o dispozici 3+kk s dalšími prostorami, který je umístěn téměř na okraji obce v řídké zástavbě vesnického charakteru. Bezproblémový přístup na pozemek z obecní komunikace.

Dispozice budovy (obestavěný prostor 658,80 m3): zádveří 5,73 m2, obývací pokoj s kuchyní 57,06 m2, pokoj 14,00 m2, pokoj 10,00 m2, chodba 4,14 m2, chodba 2,52 m2, šatna 11,60 m2, koupelna s WC 7,29 m2, technická místnost 4,90 m2, spíž 3,61 m2.

Podlahová plocha 120,85 m2: zádveří se vstupem do skladu, prostorné prosvětlené kuchyně společné s hlavním obývacím pokojem disponujícím majestátním krbem se vstupy do skladu potravin, technické místnosti s el. kotlem a el. bojlerem, dvěma vstupy na zahradu (francouzským oknem a prosklenými dveřmi), dále do propojovací chodby. Z propojovací chodby se vstupuje do dalších dvou pokojů (jeden z pokojů disponuje velkoryse řešenou šatnou a vstupem na zahradu) a koupelny v jedné společné místnosti s WC odděleným stěnami.

Stavba: Stavbu o zastavěné ploše 149,50 m2 utváří stropy s rovným podhledem. Střecha dřevěná vázaná, krytá pozinkovaným plechem. Okna plastová - izolační trojsklo. Plechové klempířské konstrukce. Betonové podlahy. Budova zateplena ze tří stran. Rodinný dům je napojen na elektřinu (220V a 380V), veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci.

Dům je nyní trvale obývaný, samotná stavba však není doposud zkolaudována, když finální práce zahrnují: výměnu střechy (investice cca 900.000,-Kč včetně demontáže staré střechy + strop a vnitřní úpravy 400.000,-), venkovní omítky - investice cca 150.000,-Kč, vnitřní estetické úpravy omítky - investice cca 150 000,-Kč, účelové a estetické úpravy pozemku cca 100 000,-Kč.

Vnitřní prostory: V kuchyni kuchyňská linka se spotřebiči (elektrický sporák se sklokeramickou deskou, el. horkovzdušná trouba). Koupelna je vybavena umyvadlem na DTL skříňce, zapuštěnou vanou, WC Geberit oddělené stěnami a uzavíratelné dveřmi. V domě betonové podlahy s epoxidovým povrchem. Vytápění domu řeší el. kotel s rozvodem vody do podlahového vytápění.

Pozemek: Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 1 212 m2, z toho venkovní prostor o ploše 1 051 m2 utváří vjezd, parkovací plocha, nádvoří, zatravněná plocha, dvě dřevostavby určené k demolici. Pozemek je plně obehnán drátěným plotem.

Poloha domu v jedné z nejatraktivnějších lokalit Beskyd nabízí velmi dobrou dostupnost do všech blízkých turisticky atraktivních lokalit, stejně tak do blízkého Frýdlantu n./O, Frýdku-Místku s veškerou občanskou vybaveností a 30 min. do Ostravy. Klidné a bezpečné prostředí s veškerým zázemím a velmi nízkými provozními náklady s přímým propojením na zahradu pro aktivity na čerstvém vzduchu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 149m2
Plocha zahrady: 1051m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Počet koupelen: 1
Počet parkovacích míst: 4
Počet nebytových prostor: 3
Počet pokojů: 3
Počet NP: 1
Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem, Parkování, Bytové jádro zděné

Inženýrské sítě

Voda, užitková, Voda, pitná, Kanalizace, Internet, , 230V, 400V, , 120V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Developerský projekt, Novostavba, Plán, projekt

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Škola

Charakter okolí objektu

Venkovská,Rekreační,Rekreačně nevyužitá,Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová, Zpevněná

Odpad, kanalizace:

Jímka, Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Podlahové

Elektro:

230V, 120V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?